Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

23.09.20

Z okazji "Dnia spadającego liścia🍁🍂" grupa Szewczyków wybrała się na spacer do pobliskiego lasu. Celem naszej wycieczki była obserwacja🧐 zmian w przyrodzie jakie przyniosła ze sobą jesień. ... Zobacz więcejZobacz mniej

Z okazji Dnia spadającego liścia🍁🍂 grupa Szewczyków wybrała się na spacer do pobliskiego lasu. Celem naszej wycieczki była obserwacja🧐 zmian w przyrodzie jakie przyniosła ze sobą jesień.

23.09.20

Jesień nadeszła! To się wie!🍁🍂
Grupa "Szewczyki"

21.09.20

Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy pana Łukasza Sędłaka- prezesa Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe , który zapoznał dzieci z zasadami bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze🚴‍♂️. Tata Mikołaja zaprezentował nam sprzęt, który jest mu niezbędny oraz opowiedział o zawodach kolarskich, w których brał udział.
W podziękowaniu grupa "Szewczyki" stworzyła piękne portrety naszego gościa😉😊
... Zobacz więcejZobacz mniej

Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy pana Łukasza Sędłaka- prezesa Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe , który zapoznał dzieci z zasadami bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze🚴‍♂️. Tata Mikołaja zaprezentował nam sprzęt,  który jest mu niezbędny oraz opowiedział o zawodach kolarskich, w których brał udział.
W podziękowaniu grupa Szewczyki stworzyła piękne portrety naszego gościa😉😊

21.09.20

Pierwsze zajęcia na basenie🏊‍♀️🤽‍♂️ ... Zobacz więcejZobacz mniej

Pierwsze zajęcia na basenie🏊‍♀️🤽‍♂️

19.09.20

Pierwsze zajęcia Fit Kids🤸‍♀️🤸‍♂️ ... Zobacz więcejZobacz mniej

Pierwsze zajęcia Fit Kids🤸‍♀️🤸‍♂️

18.09.20

🥰🥰🥰 ... Zobacz więcejZobacz mniej

18.09.20

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka😍. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić jak ważna jest edukacja przedszkolna w rozwoju i edukacji dzieci🤓. Jest to również okazja do wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem😄😃.

Od samego rana na naszych podopiecznych czekało wiele atrakcji🎉. Wśród nich znalazły się między innymi zabawy integracyjne i wiele torów przeszkód do wspólnego pokonania. Nie zabrakło również popcornu🍿 i waty cukrowej😋.

Cudowną niespodziankę sprawiły nam panie animatorki z Sala zabaw Chodzież 🤩, które zaprosiły wszystkich przedszkolaków na:
✅pokaz baniek i zamykanie w bańce😄
✅zabawy wodne💧
✅piękne, kolorowe tatuaże🥰
Bardzo Wam dziękujemy za taki piękny prezent🎁 z okazji naszego święta 😘.

Wszyscy bawili się znakomicie, a uśmiech😃 nie znikał z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego🥳.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka😍. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić jak ważna jest edukacja przedszkolna w rozwoju i edukacji dzieci🤓.  Jest to również okazja do wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem😄😃.

✅pokaz baniek i zamykanie w bańce😄
✅zabawy wodne💧
✅piękne, kolorowe tatuaże🥰
Bardzo Wam dziękujemy za taki piękny prezent🎁 z okazji naszego święta 😘.

17.09.20

Za nami tydzień pt. "Bezpieczna droga do przedszkola" podczas której przypominaliśmy sobie:
✅zasady jakie obowiązują na ulicy🚸
✅znaki drogowe ⛔🚫
✅specjalistyczne pojazdy🚑🚒🚓 i numery alarmowe9️⃣9️⃣9️⃣
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
Bawiliśmy się również w zabawę, która polegała przede wszystkim na umiejętności pracy w parze😉. O co chodziło ?
⛔jedna osoba z pary miała zasłonięte oczy 🙈
⛔druga osoba musiała doprowadzić ją do znaku stop 🛑 używając kierunków- lewo i prawo.
Dzięki tej zabawie ćwiczyliśmy:
✅skupienie uwagi na tym co mówi druga osoba
✅ kierunki lewo i prawo
✅ przeliczanie
✅ szacowanie

"SZEWCZYKI👧👦"
... Zobacz więcejZobacz mniej

Za nami tydzień pt. Bezpieczna droga do przedszkola podczas której przypominaliśmy sobie:
✅zasady jakie obowiązują na ulicy🚸
✅znaki drogowe ⛔🚫
✅specjalistyczne pojazdy🚑🚒🚓 i numery alarmowe9️⃣9️⃣9️⃣
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
⛔jedna osoba z pary miała zasłonięte oczy 🙈
Dzięki tej zabawie ćwiczyliśmy:
✅skupienie uwagi na tym co mówi druga osoba
✅ kierunki lewo i prawo
✅ przeliczanie
✅ szacowanie

SZEWCZYKI👧👦

17.09.20

W tym tygodniu grupa "Pszczółki 🐝" trenowała bezpieczne zachowania w przestrzeni publicznej :
✔️ Przypomnieliśmy sobie co oznaczają poszczególne znaki drogowe 🚫⛔
✔️ ćwiczyliśmy bezpieczne przechodzenie przez przejście dla pieszych
✔️ nauczylismy się udzielać pierwszej pomocy
✔️ uczestniczyliśmy w wyścigach autek🚗 jednocześnie wzmacniając mięśnie dłoni
✔️ utrwaliliśmy piosenkę "Regulamin grupy" ✔️ przećwiczyliśmy próbną ewakuację ✔️Przypomnieliśmy sobie numery alarmowe 🚑🚔🚒
... Zobacz więcejZobacz mniej

W tym tygodniu grupa Pszczółki 🐝      trenowała bezpieczne zachowania w przestrzeni publicznej :
✔️ Przypomnieliśmy sobie co oznaczają poszczególne znaki drogowe 🚫⛔
✔️ ćwiczyliśmy bezpieczne przechodzenie przez przejście dla pieszych
✔️ nauczylismy się udzielać pierwszej pomocy
✔️ uczestniczyliśmy w wyścigach autek🚗 jednocześnie wzmacniając mięśnie dłoni
✔️ utrwaliliśmy piosenkę Regulamin grupy ✔️ przećwiczyliśmy próbną ewakuację ✔️Przypomnieliśmy sobie  numery alarmowe  🚑🚔🚒

17.09.20

W tym tygodniu dzieci z grupy "Mróweczki"🐜 wybrały się na pobliskie skrzyżowanie🚗 oraz przejście z sygnalizacją świetlną🚦, gdzie zwróciły uwagę na zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas przejścia na drugą stronę. Dzieci podczas zabaw tematycznych utrwalały pojęcia: małe, duże, przeliczały pojazdy wskazując ich ilość na liczmanach.
Śpiewały piosenkę🎶 ,, Światła drogowe”
... Zobacz więcejZobacz mniej

W tym tygodniu dzieci z grupy Mróweczki🐜 wybrały się na pobliskie skrzyżowanie🚗 oraz przejście z sygnalizacją świetlną🚦, gdzie zwróciły uwagę na zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas przejścia na drugą stronę. Dzieci podczas zabaw tematycznych utrwalały pojęcia: małe, duże, przeliczały pojazdy wskazując ich ilość na liczmanach.
Śpiewały piosenkę🎶 ,, Światła drogowe”